WordPress Sitelerin Temasını Öğrenmek!

Merhaba Arkadaşlar,

Bildiğimiz üzere internet sitelerinin birçoğunun altyapısını WordPress scripti oluşturmaktadır.Wordpress geniş kapsamlı eklentileri temaları ve sorunsuz kullanımı ile web site kurmak isteyenler için çok ideal bir script.Her türlü tasarımı uygulayabileceğiniz.Gayet basit ve kullanışlı bir sistem.Tabiki böyle olunca ister istemez sektörlerde rekabet artmakta oluyor.Herkes göze hoş gelen bir tasarımı olsun istiyor.Tabiki kim istemezki 🙂 Ücretsiz binlerce tema arasında kaybolup gidebiliyor insan.
Bir wordpress siteye girdiniz diyelim ve temasını çok beğendiniz? Fakat tema adını bulamadınız.Sizi bu dertten kurtaracağım.Anlatacağım yöntem ile wordpress sitelerin temalarının ismini ve kurulu olan eklentileri kolay bir şekilde bulabilirsiniz.Bu sayede tema ücretsiz ise indirip kullanabilirsiniz.Yalnız hatırlatmak isterim bazı tema yapımcıları detayları kapattığından dolayı her temada işe yaramayabilir.

Verdiğim Siteye giriyoruz.

SİTE LİNK
karşımıza çıkan satıra site adresini yapıştırıyoruz.Birkaç saniye sonra ise temaya ilişkin detaylar ve aşşağıya indiğinizde sitede kurulu olan pluginler detaylı şekilde çıkacaktır.Tema adını bulup internetten araştırıp ücretliyse satın alabilir ücretsiz ise kullanabilirsiniz.

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*